راهنمای سایت و قوانین ثبت سفارش 

۱-برای ثبت سفارش محصولات سایت می توانید به دو روش اقدام کنید :

روش اول : کلیک بر روی قسمت خرید ملزومات مشاورین املاک در زیر اسلاید شو سایت، در این روش شما نمایی کلی از محصولات کامل سایت داشته و می توانید انتخاب محصول و ثبت سفارش انجام دهید.

روش دوم : مراجعه به دسته بندی سایت (در قسمت نوار فهرست بالای اسلاید شو) و کلیک بر روی گزینه (ثبت سفارش و چاپ محصولات) و انتخاب نوع سفارش و ثبت محصول.

۲-توضیحات هر محصول در برگه مخصوص به خود هر محصول درج گردیده و قبل از ثبت سفارش می بایست به طور کامل از توضیحات و خصوصیات هر محصول اطلاع کسب کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید.

قوانین ثبت سفارش و تاییدیه طرح واحد طراحی :

۳-مجموعه عظیم چاپ مجهز به واحد طراحی گرافیک قدرتمند و قوی می باشد که پس از تکمیل و ثبت سفارش فاکتور شما مشتریان گرامی، کارشناسان واحد طراحی ما با شما تماس گرفته و جهت دریافت اطلاعات طراحی و اقدامات آن هماهنگی های لازم را انجام خواهند داد.

۴-به دلیل مکانیزه بودن واحد چاپ ، فراوانی ثبت سفارشات مشاورین املاک و سرعت در تحویل سفارشات ، به محض تاییدیه طرح ها از طرف شما مشتریان گرامی و ذخیره تاییدیه طرح ها طرح های مورد نظر از واحد طراحی به واحد چاپ ارسال خواهد شد و امکان برگشت و اصلاح طرح ها وجود نداشته و از این رو می بایست مشتری نهایت دقت در تاییدیه طرح ها را داشته و در صورت خطا و مشکلات غلط املایی و خطای دید این امر به عهده مشتری بوده و هیچ مبلغی به عنوان خسارت به مشتری برگشت داده نخواهد شد.

۵-مشتری می بایست تمامی طرح های ارسالی توسط واحد طراحی مجموعه را با نهایت دقت بررسی نموده و مورد به مورد محصولات را تایید نماید، هر محصول به محض تایید طرح در صف شیت های آماده ارسال به چاپ قرار خواهد گرفت.

۶-در قسمت فهرست سایت می توانید وارد حساب کاربری خود شده و از کلیه مزایای سایت مجموعه بهره مند شوید.

۷-طبق پلن های فروش ویژه سایت میتوانید از تخفیفات دوره ای مجموعه نیز بهرهمند شوید. ثبت سفارشات فاکتور های مبالغ ذکر شده در قسمت فروش ویژه از ارسال رایگان بهره مند خواهند شد.

۸-برای ورود به حساب کاربری خود می بایست بر روی گزینه ورود / ثبت نام کلیک کرده و با وارد کردن تنها شماره موبایل خود و کلیک بر روی ورود با رمز عبور یکبار مصرف توسط کد ارسالی از طریق سایت اقدام و ورود به حساب کاربری خود را انجام دهید، با ورود به حساب کاربری خود می توانید سفارشات ، پروفایل و نشانی و آدرس هایی که ذخیره کرده اید را مدیریت کنید.

۹-تمامی محصولات سایت مجموعه دارای گزینه نوع سفارش در صفحه مخصوص به خود هستند و شما می توانید با توجه به نیاز خود اقدام به ثبت سفارش هر کدام از محصولات نمایی.

۱۰-ثبت سفارش کلیه دفاتر به صورت ساده ۵۰ برگی و یا اختصاصی ۵۰ ، ۱۰۰ و یا ۲۰۰ برگی ارائه خواهد شده

  • در سفارشات ۱۰۰ و یا ۲۰۰ برگی از متریال طلق روی جلد ۵۰۰ میکرون شیار دار مدل مدرن درجه ۱ استفاده می گردد.

  • محصولات دفاتر ساده و یا اختصاصی ۵۰ برگی از متریال طلق روی جلد ۱۵۰ میکرون مات استفاده می گردد.

  • چاپ صفحات اول و پشت جلد نیز از متریال فتوگلاسه براق ۲۰۰گرم برای دفاتر اختصاصی ۱۰۰ الی ۲۰۰ برگی استفاده می شود.

  • چاپ صفحات اول و پشت جلد برای دفاتر ۵۰ برگی ساده و یا اختصاصی از کاغذ ۱۰۰ گرم تحریر استفاده می گردد.

۱۱-ثبت تیراژ فرم های چاپ برای محصولات پاکت ، سربرگ و محصولاتی نظیر آنها در قسمت نوع سفارش هر محصول قابل انتخاب می باشد.

۱۲-برای خرید در سایت مجموعه عظیم چاپ مانند تمامی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی شما کالای خود را انتخاب کرده و پس از انتخاب کالای مورد نظر به روند فاکتور ، نحوه ارسال و پرداخت آنلاین با کلیه کارتهای شتاب خرید خود را نهایی کرده و محصول مورد نظر پس از گذشت زمان مقرر به دست شما مشتری گرامی خواهد رسید.

۱۳- ارسال کلیه سفارشات چاپ شده از طریق دو شرکت معتبر حمل و نقل انجام خواهد گرفت. فاکتور هایی که پایین تر از مبلغ فروش ویژه هستند توسط شرکت تیپاکس ارسال خواهند شد که هزینه حمل و نقل به عهده مشتری بوده و به صورت پسکرایه ارسال خواهند شد ولی سفارشاتی که مبالغ آنها بالای مبلغ اعلامی در قسمت فروش ویژه می باشد به صورت رایگان و از طریق پست پیشتاز ارسال خواهند شد.

۱۴- ثبت سفارش کلیه محصولات پاکت نظیر پاکت قرارداد A4 ، پاکت A5 و پاکت نامه به صورت فرم های ۱۰۰ عددی در دو مدل چاپ تک رنگ مشکی و یا چاپ رنگی قابل انتخاب می باشد. در صورت نیاز به تعداد فرم چاپی بیشتر می بایست پس از انتخاب نوع سفارش (تک رنگ و یا رنگی) نسبت به تعداد فرم چاپ جهت بالا بردن تیراژ سفارش خود اقدام نمایید.